Schüco LivIng

Schüco LivIng – nowa generacja przyszłościowych systemów okiennych z PVC-U

System okienny Schüco LivIng, oparty na technologii Twin przekonuje prostotą, wydajnością oraz elastycznością produkcji i montażu. Jednocześnie spełnia on najwyższe wymagania w zakresie komfortu i bezpieczeństwa, a także oferuje szerokie możliwości projektowe oraz wykonawcze.

Poprzez system Schüco LivIng firma Schüco wyznacza najwyższe standardy w dziedzinie efektywności energetycznej okien z PVC-U ze stalowymi wzmocnieniami. Bazujący na technologii Twin innowacyjny, 7-komorowy system o głębokości zabudowy 82 mm, umożliwia wykonywanie okien o doskonałej izolacyjności cieplnej z uszczelką przylgową (AS) i środkową (MD). Stosując wariant z uszczelką środkową, można bez dodatkowych kosztów realizować projekty domów pasywnych.

System okienny Schüco LivIng jest wyposażony w zgrzewalne uszczelki EPDM. Zastosowanie elastycznego, zgrzewalnego materiału zwiększa efekt uszczelnienia w trudnej strefie naroży, nie utwardza ich i jednocześnie zapewnia elegancki wygląd uszczelki na obwodzie. Trwały, przyjazny dla środowiska materiał zapewnia optymalną szczelność przez cały okres użytkowania.

Seria Schüco LivIng dostępna jest z trzema konturami skrzydeł: Classic, Rondo i Viva; ponadto oferuje wiele wariantów profili połączeniowych i dodatkowych: niezależnie od tego, czy chodzi o prywatne budynki mieszkalne, budynki komercyjne, nowe budynki czy modernizacje – system Twin pozwoli na spełnienie indywidualnych wymagań inwestora.

Paleta kolorystyczna obejmuje unikatowe powierzchnie metalizowane Schüco AutomotiveFinish, szeroki asortyment folii z PVC Schüco UnlimitedFinish, a także nakładki aluminiowe Schüco TopAlu. Koncepcje kolorystyczne folii zostały dopasowane do profili barwionych w masie na różne kolory.

Białe profile systemu Schüco LivIng są dostarczane z nowoczesnymi, jasnoszarymi uszczelkami, zaś foliowane i barwione w masie np. na kolor ciemnoszary z uszczelkami w kolorze czarnym.