Schüco ASS 77 PD.HI manual

System przesuwny Panorama Design z pochwytem listwowym na całej wysokości skrzydła: doskonały komfort obsługi i ergonomia

System przesuwny Schüco ASS 77 PD.HI manual (Panorama Design High Insulated) ze zintegrowanym pochwytem listwowym na całej wysokości skrzydła przekonuje nie tylko wyglądem, ale także zoptymalizowaną ergonomią. Unowocześniony wariant systemu Panorama Design zapewnia wygodną obsługę w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem skrzydeł i maksymalną transparentnością.

Istotną zaletą systemu przesuwnego o wysokiej izolacyjności cieplnej są także manualnie otwierane naroża 90° bez słupka z zaryglowaniem w strefie styku skrzydeł.

Kolejną innowacją jest możliwość późniejszej regulacji ościeżnicy dzięki jednostce regulacyjnej z dostępem do śrub regulacyjnych przez ościeżnicę, co stanowi dużą zaletę np. w przypadku ugięcia stropu.

Niemal bezramową transparentność zewnętrznej powłoki budynku zapewnia pionierskie rozwiązanie Schüco Seamless. Seamless oznacza optycznie niewidoczną kombinację różnych systemów Panorama Design, która umożliwia realizację całościowych koncepcji „bezszwowej” integracji. System przesuwny jest płynnie zintegrowany z systemem fasad słupowo-ryglowych Schüco FWS 35 PD.HI bez uskoków z zachowaniem równomiernego przejścia profili. Ponadto systemy wyposażone w profile o bardzo wąskich szerokościach w widoku zapewniają wysoką izolacyjność cieplną.