Schüco AWS 75 BS.SI+

Seria okien blokowych z ukrytym skrzydłem spełniająca wysokie wymagania w zakresie wzornictwa i izolacyjności cieplnej.

Dzięki doskonałej izolacyjności cieplnej i smuklej konstrukcji z ukrytym skrzydłem system okien blokowych Schüco AWS 75 BS.SI+ (Block System Super Insulated) spełnia najwyższe wymagania energetyczne i architektoniczne przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej transparentności.

Aluminiowe okna blokowe o głębokości zabudowy 75 mm wchodzące w skład platformy systemowej Schüco AWS, zwracają uwagę zoptymalizowaną funkcjonalnością, efektywnością energetyczną i konstrukcją.

Duża elastyczność systemu pozwala na realizację zróżnicowanych koncepcji i wymagań projektowych w zakresie zewnętrznych przegród budynku: od okien elewacyjnych i wstęgowych, po okna wpinane w systemy fasadowe Schüco, a także okna „pływające”.

Szeroka gama typów otwierania obejmuje skrzydła rozwierne, rozwierno-uchylne oraz skrzydła uchylne w naświetlach.

Kolejną zaletą okien blokowych jest szerokie portfolio profili platformy systemowej. Oprócz słupków narożnych i statycznych, słupków symetrycznych i asymetrycznych, szprosów dzielących skrzydło i wpinanych ościeżnic oferta obejmuje także profile skrzydeł w wersji TipTronic. Umożliwiają one zastosowanie elektrycznych okuć serii Schüco TipTronic SimplySmart, w pełni zintegrowanego napędu do wielu typów otwierania.

Dzięki swoim zaletom system okien blokowych wyznacza standardy w zakresie swobody projektowania energooszczędnych powłok budynków, zorientowanych na design.