MasterPatio

MasterPatio jest wysoko izolowanym systemem podnoszono-przesuwnym o bardzo dobrych parametrach technicznych i minimalistycznym designie, który dopracowano w najdrobniejszych szczegółach. System łączy doskonałą izolacyjność termiczną z wąskimi widocznymi liniami i dużymi wymiarami konstrukcji (maks. wysokość 3,6 m). Opatentowane podpórki pod szklenie gwarantują doskonałe przenoszenie ciężaru na wózki prowadzące, co przekłada się na komfortowe używanie.

Produkcja w systemie MasterPatio jest szybka i efektywna dzięki zminimalizowaniu ilości frezowań, uproszczonym łącznikom narożnym i prefabrykowanym otworom drenażowym w dolnym profilu ościeżnicy. Łatwa i precyzyjna regulacja zamka (3 mm) sprawia, że instalacja jest znacznie łatwiejsza.

MasterPatio projektowano z myślą o środowisku naturalnym. Reynaers Aluminium stosuje aluminium z recyklingu oraz niskoemisyjne we wszystkich swoich systemach. Jednak MasterPatio wykorzystuje również paski izolacyjne z recyklingu, co pozwala zredukować emisję CO2 o 1130 ton rocznie. Ilość odpadów produkcyjnych ograniczono do minimum dzięki mniejszej liczbie profili w obrębie systemu i dzięki optymalizacji ich długości.