KBE System 76 MD

Okna profilowe KBE System 76 MD to nowoczesne, starannie wykonane okna oparte na sześciokomorowym profilu z trzema szybami. Zastosowana konstrukcja oraz niski współczynnik przenikania ciepła sprawia, że okna stanowią idealne rozwiązanie w domach pasywnych oraz w budynkach energooszczędnych. Inwestycja w ich montaż oznacza zatem wymierne oszczędności w rachunkach za prąd.

KBE System 76 MD – energooszczędne okna profilowe

KBE System 76 MD to energooszczędne okna profilowe, zapewniające nie tylko komfort cieplny, ale także skutecznie tłumiące hałas. Dzięki ich zamontowaniu w domu lub w mieszkaniu możemy mieć pewność, że jego wnętrze stanie się odpowiednim miejscem zarówno do odpoczynku, jak i wytężonej pracy.

W przypadku zastosowania w oknach dostępnych na osobne zamówienie akcesoriów przeciwwłamaniowych, okna KBE System 76 MD zagwarantują domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa. Takie okna można z powodzeniem zamontować zarówno w nowym, jak i w remontowanym budynku.

Parametry techniczne i wymiary

KBE System 76 MD to okna oparte na sześciokomorowych profilach z trzema uszczelkami i dostarczane wraz z trzema szybami.

Ich współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 0,92 W/(m²K) dla wariantów standardowych oraz 0,75 W/(m²K) dla wariantów pasywnych, dedykowanych do montażu w budynkach energooszczędnych.

Okna oferują izolacyjność akustyczną Rw na poziomie 34 dB.

Szerokość każdego okna wynosi 76 mm.

Przyciągający wzrok design oraz łatwa pielęgnacja

Z racji zastosowanego materiału i wykończenia, okna KBE System 76 MD prezentują się atrakcyjnie nawet po upływie wielu lat. Co równie istotne ich powierzchnia jest odporna na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych.

Zaletą okien profilowych jest również ich łatwa pielęgnacja oraz możliwość wyboru atrakcyjnych dekorów, podkreślających stylistykę okien.

Akcesoria i informacje dodatkowe

Za dodatkową opłatą okna KBE System 76 MD można doposażyć w wysokiej jakości okucia Roto: wielostopniowy uchył, blokadę błędnego położenia klamki, zaczep przeciwwyważeniowy pierwszego stopnia, hamulec rozwarcia w klamce, cierny hamulec rozwarcia, zatrzask balkonowy z pochwytem, ciepła ramka międzyszybowa, otwieracz z poziomu podłogi, samozamykacz, elektrozaczep, gałkoklamka, listwy przyszybowe ozdobne, szprosy międzyszybowe, klamki z kluczykiem, klamki z przyciskiem, okucia antywyważeniowe WK 1, okucia antywyważeniowe WK 2 oraz niewidoczne zawiasy.