Norm Pivot

Drzwi pivotowe NORM Pivot to rewolucja pod względem użyteczności, która definiuje wnętrza na nowo. Przesunięcie osi obrotu sprawia, że podobnie jak w przypadku drzwi wahadłowych, można je otwierać w równym stopniu do wewnątrz, jak i do zewnątrz. Wyposaż w nie swoje biuro i stwórz unikalną przestrzeń.

Stalowe drzwi do zabudowy wewnętrznej:

  • otwierane w obie strony
  • maks. szerokość: 1000 mm
  • maks. wysokość: 2600 mm
  • maks. ciężar: 100 kg

System NORM Pivot
System drzwi stalowych NORM Pivot to jednokomorowe profile bez przekładki termicznej przeznaczone do wykorzystywania we wnętrzach, przede wszystkim w niebanalnych biurach i innych przestrzeniach odważnie ukazujących nowoczesny design.

Łatwy montaż i znakomita wytrzymałość
Wyjątkowo prosty i szybki montaż oparty jest o dwa elementy – płytkę podłogową i sufitową. Ich wysoka wytrzymałość pozwala na stosowanie dużego skrzydła o masie aż do 100 kg i szerokości do 1000 mm przez bardzo długi czas bez żadnych awarii. Takie rozmiary sprawiają, że NORM Pivot staje się punktem centralnym pomieszczenia, przyciąga do siebie wzrok. Po założeniu drzwi elementy montażowe stają się praktycznie niewidoczne harmonizując z wnętrzem.

Efektowne drzwi wygodne w użyciu
Wykorzystywany w drzwiach specjalny zawias pivotowy pozwala na przesunięcie osi obrotu drzwi od ich krawędzi nawet o 8 cm. Zawias tego typu daje możliwość otwierania drzwi o tyle samo stopni w obu kierunkach.

Zaawansowany zawias pivotowy
Samodzielnie ustawisz prędkość automatycznego zamykania się drzwi i zdecydujesz, jak daleko powinny się otwierać. Dzięki temu z łatwością dopasujesz drzwi NORM Pivot do potrzeb swojego wnętrza i preferencji jego użytkowników.