Drzwi PIVOT

To nie tylko drzwi, to niesztampowy sposób zamykania pomieszczeń. W ofercie dostępne są aluminiowe drzwi zewnętrzne MasterLine 8 Pivot i stalowe drzwi wewnętrzne Norm Pivot.

Innowacją, a zarazem główną zaletą drzwi wahadłowych Norm Pivot jest to, że otwierają się w obie strony. To nie tylko duża oszczędność miejsca w porównaniu do tradycyjnych drzwi, ale przede wszystkim duże udogodnienie ułatwiające komunikację, również osobom niepełnosprawnym

MasterLine 8 Pivot i Norm Pivot to połączenie delikatności szkła z surowością metalu, które nadają nowoczesnego i loftowego designu. Tego typu połączenie sprawia, że zarówno drzwi zewnętrzne wykonane z aluminium, jaki i stalowe drzwi wewnętrzne idealnie dopasowują się do każdego domu i wnętrza wizualnie z nim harmonizując. Co więcej, wykorzystanie szkła w obu modelach jest dobrym sposobem na doświetlenie pomieszczeń.

Oba warianty drzwi Pivot posiadają zawiasy z funkcją samozamykacza, dzięki któremu skrzydło zamyka się automatycznie i w sposób kontrolowany. Kolejną zaletą jest możliwość ich blokady w pozycji otwartej w dowolnym położeniu.