Drewno konstrukcyjne

Conrevo Group Poland Sp. z o.o. oferuje najwyższej jakości szwedzkie drewno konstrukcyjne pochodzące z najlepszych skandynawskich tartaków. Wolno rosnące lasy świerkowe i sosnowe w północnych regionach Skandynawii znane są z wysokiej jakości cech konstrukcyjnych. Długie zimy tworzą gęste słoje, które sprawiają, że nasze drewno konstrukcyjne jest twardsze i bardziej trwałe i jeszcze bardziej odporne, niż zwykła tarcica z tartaków. Oznacza to najlepszą jakość dla naszych klientów.

Drewno C24 jest doskonałym materiałem budowlanym do zastosowań konstrukcyjnych. Jest naturalne, trwałe i ma bardzo estetyczny wygląd.

Drewno C24 jest dostepne o grubosci 45mm i 70mm oraz dlugosci od 2,4m-6m. Powierzchnia 4-stronnie strugana, krawedzie fazowane.

Dbałość o klienta i jego zadowolenie jest naszym podstawowym celem dlatego szczególny nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów wśród których są m.in. łaty, kontrłaty, deski konstrukcyjne, beki konstrukcyjne, klejonki, elewacyjne, boazeryjne, tarasowe, podłogowe, listwy.

Ogromne doświadczenie, na rynkach zagranicznych pozwala nam na zaoferowanie najwyższej jakości wyrobów w atrakcyjnych cenach. Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie, najszybsza dostawa na terenie całej Polski!

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami bo mamy największy asortyment w Polsce!